Papier do drukarki biały ( 7 )

16,00 zł - 10 950,00 zł

Aktywne filtry:

Papier do drukowania - materiał biurowy zawsze potrzebny


Od jakiegoś czasu upowszechniło się przekonanie, że mamy taki rozwój technologii, dzięki któremu wszystko już możemy załatwić bez używania papieru ksero. Co więcej, wszyscy, którzy jeszcze go używają nie idą z duchem postępu. Okazuje się, że funkcjonowanie firm, urzędów czy nawet wielu gospodarstw domowych nie jest możliwe bez korzystania z takich urządzeń jak drukarka zaopatrzona w zapas papieru kserograficznego. Papierowe dokumenty są koniecznością i wiele z nich wymaga takiej formy. Mowa tu choćby o fakturach VAT, pismach urzędowych czy wydrukach prac dyplomowych. Nie obejdzie się zatem bez zaopatrzenia w ryzy papieru, które bez kłopotów będziemy mogli zapełnić pojemniki w naszych drukarkach i kopiarkach xero.


PAPIERY NACZĘŚCIEJ STOSOWANE DO DRUKAREK


Mimo tego, że biały papier do drukarek występuje w różnych formatach to tym najbardziej popularnym i powszechnie stosowanym jest papier A4. Kartka papieru o wymiarach 210 na 297 mm zdominowała biurowy mainstream a formaty A3, A5 czy mniejsze od nich używane są raczej specjalistycznie lub bardzo rzadko. W tej kategorii znajdą Państwo papier biały w formacie A4, gdyż na ten rodzaj jest największe zapotrzebowanie na rynku.

zAUFAJ DOŚWIADCZENIU - TYLKO SPRAWDZONE PRODUKTY

Nasza firma zajmuje się handlem papierem od ponad 25 -ciu lat. Nie jesteśmy zainteresowani dystrybucją papieru, który tylko "udaje", że może zastąpić produkty o odpowiedniej jakości. Marki takich producentów jak International Paper, IGEPA, EUROPAPIER czy PAPYRUS gwarantują, że dostarczany przez nas papier spełni oczekiwania klienta. Są to produkty o realnych parametrach takich jak gramatura 75, 80 czy 90g/m2, o odpowiednim stopniu białości i gładkości. Wybrane z tych papierów pochodzą również z produkcji certyfikowanej jako ekologiczna, czyli z materiałów pochodzących z recyclingu.