Okładki kanałowe do prac ( 60 )

Aktywne filtry:

OKŁADKI DO PRAC NAUKOWYCH

Obrona pracy naukowej, która przypieczętowuje ukończenie nauki na studiach czy też w wybranych szkołach średnich i policealnych, to wydarzenie, w którym co roku uczestniczą tysiące absolwentów. Samo stworzenie pracy wymaga sporego wysiłku, a jeśli już udaje się ją ukończyć, to należy dostarczyć ją szkole lub uczelni w wymaganej formie. Jednak fizyczne oprawianie pracy i użyta tu okładka na pracę magisterską czy okładka do pracy licencjackiej to w praktyce coraz rzadziej stosowane rozwiązanie. Dlaczego?

DO CZEGO SŁUŻY OKŁADKA PRACY DYPLOMOWEJ ?

Praca Licencjacka, Magisterska czy Inżynierska czy też Rozprawa Doktorska to różne rodzaje prac dyplomowych kończące pewien etap edukacji. Właściwa oprawa takiej pracy, gdzie może być wykorzystana np. okładka praca magisterska czy też okładka praca licencjacka to podstawa, kiedy tylko wymagany jest fizyczny egzemplarz pracy naukowej. Oprawa tekstu pracy powinna być jednocześnie elegancka i praktyczna zapewniając przy tym trwałe zabezpieczenie zawartości. Właśnie takie okładki znajdą Państwo w naszej ofercie i ich zastosowanie zagwarantuje spełnienie najlepszych standardów oprawy pracy naukowej.

PRACA DYPLOMOWA OKŁADKA - KIEDY POTRZEBNA?

Coraz częściej szkoły i uczelnie wymagają wyłącznie elektronicznej wersji pracy naukowej absolwenta i dostarczanie fizycznych egzemplarzy jest dobrowolne, a nawet niewskazane. W wyniku tego nasza praca ma tylko elektroniczną formę, ale czy nie warto byłoby posiadać indywidualnej wersji papierowej na własne potrzeby? Niezależnie od tego jak cenimy własną pracę naukową i jaki mamy do niej stosunek, to posiadanie fizycznego egzemplarza własnej pracy jest ciekawym uzupełnieniem domowego archiwum. 

 DOBIERAMY OKŁADKĘ KANAŁOWĄ DO OPRAWY PRACY

Okładki kanałowe mają swoje rozmiary i nie chodzi tu tylko o najpopularniejszy format A4+ dostosowany do rozmiaru A4. Jak wiadomo jest to format jaki posiada ogólnie stosowany papier do drukarek i większość naszych okładek jest do niego dopasowana. Ważnym parametrem jest dobór okładki z odpowiednią szerokością stalowego kanału, bo decyduje to o tym, ile stron pracy naukowej możemy w nim zmieścić. Dopasowanie to wygląda następująco przy oprawie standardowych kartek papieru o gramaturze 80g/m2:

  • rozmiar AA (5 mm) - od 15 do 40 kartek
  • rozmiar AA+ (7 mm) - od 40 do 60 kartek
  • rozmiar A (10 mm) - od 60 do 90 kartek
  • rozmiar B (13 mm) - od 90 do 120 kartek
  • rozmiar C (16 mm) - od 120 do 145 kartek
  • rozmiar D (20 mm) - od 145 do 185 kartek
  • rozmiar E (24 mm ) - od 185 do 230 kartek
  • rozmiar F (28 mm) - od 230 do 265 kartek 
  • rozmiar G (32 mm) - od 265 do 300 kartek

To pełny zakres rozmiarów. Oprócz niego zostaje nam dobór koloru oraz napisu stosownego do kategorii pracy. Aktualnie bardzo modna jest różowa okładka praca magisterska a także kolor fioletowy innych okładek. Znajda je Państwo u nas, ale oprócz tego jesteśmy w stanie szybko stworzyć okładki z indywidualnym złoceniem pracy naukowej, takim jak choćby okładka praca inżynierska

DOBIERZ OKŁADKĘ NA BIURTOP.PL

Jako doświadczony dystrybutor okładek i sprzętu do oprawy dokumentów oferujemy naszym klientom szeroki wybór okładek do oprawy prac naukowych z tłoczeniami napisów. To standardowe rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania szkół i uczelni co do oprawy prac naukowych. Okładka pracy dyplomowej z biurtop.pl to gwarancja właściwej i eleganckiej oprawy twojej pracy naukowej, która jest najczęściej ukoronowaniem wieloletniej nauki.