Zakładki indeksujące ( 20 )

Aktywne filtry:

ŁATWE ZAPAMIĘTYWANIE DZIĘKI ZAKŁADKOM 

Każdy, kto kiedykolwiek był zmuszony do pracy z dużą ilością informacji, szczególnie tych w formie papierowej z czasem musiał stwierdzić, że potrzebuje jakiegoś systemu i porządku. Im więcej mamy notatek, im więcej książek, w których chcemy znaleźć potrzebne informacje czy im więcej dokumentów do uporządkowania tym bardziej potrzebujemy wtedy dodatkowych akcesoriów pomocniczych. Z pomocą przychodzą wtedy zakładki indeksujące i pomagają nam odnaleźć się w każdej "papierkowej robocie", którą mamy do wykonania a także mogą służyć jako zakładki do książek.

CO TO JEST ZAKŁADKA INDEKSUJĄCA? 

Karteczki indeksujące popularnie określane jako sticky notes to nic innego jak wąskie paski papieru, który może być powlekany i występującego w kilku różnych kolorach w jednym zestawie. Papier ten ma jedną krawędź samoprzylepną dzięki czemu można taki paseczek łatwo mocować na kartkach papieru, które chcemy nim oznaczyć. W standardowym komplecie, w którego skład wchodzą zakładki kolorowe mamy minimum 4 kontrastowe barwy po to, by łatwiej nam było rozróżniać grupy informacji na kartkach, które oznaczamy. Zakładki indeksujące są zatem bardzo prostym i stosowanym od lat rozwiązaniem docenianym przez wiele osób, które pracują z dużą ilością papierowych informacji i dokumentów.

RÓŻNORODNOŚĆ ZAKŁADEK INDESKUJĄCYCH

Choć ich zastosowanie nie różni się niczym to na rynku pojawiają się coraz to nowe formy i wzory zakładek, co wynika raczej z działań marketingowych niż jakiś ulepszeń samych produktów. Podstawowe, najtańsze zakładki to najczęściej zestaw prostokątnych pasków w odróżniających się od siebie 4-ech kolorach. Kolory mogą być mniej lub bardziej jaskrawe, ale na rynku dostępne są również zakładki pastelowe a także takie, które mają wyjątkowe, wyróżniające się wzory czy też numery. Kształty pasków również mogą być różne i obok tradycyjnych prostokątów bardzo popularne są tzw. płotki czyli te z trójkątnymi końcówkami. Ważną cechą jest również to, z jakiego materiału zostały wykonane. Na rynku dostępne są zarówno zakładki papierowe jak również zakładki indeksujące plastikowe i te oferują szerszy zakres kolorów i wzorów. Dużym udogodnieniem dla wielu użytkowników są podajniki do sticky notes i najczęściej można je kupić w zestawach z zakładkami.  

ZAKŁADKI Z KAŻDEJ PÓŁKI

W ofercie sklepu biurtop.pl znajdą Państwo zakładki indeksujące różnych producentów, zarówno te z niskiej jak i górnej półki. Najpopularniejszą od wielu lat globalną marką są zakładki post-it wchodzące w skład grupy 3M i wiodą one prym zarówno co do jakości jak i unikalnych rozwiązań użytkowych. Zakładki indeksujące Donau to kolejna obowiązkowa pozycja do rozważenia przy zakupie tego typu produktów. Ta marka wyrobiła sobie solidną pozycję w tym segmencie a szczególnie lubiane i wybierane przez klientów są zakładki neonowe o bardzo intensywnych kolorach. Mamy również w ofercie zakładki samoprzylepne najtańszych marek takich jak Taurus, D.rect czy Office Service. Wszystkie te produkty można zamówić składając jedno zamówienie na wszystkie artykuły biurowe, a my wyślemy je w jednej paczce naliczając jeden koszt dostawy lub przy odpowiedniej wartości zamówienia nie naliczymy tej opłaty w ogóle.