Tablice korkowe ( 7 )

Aktywne filtry:

FUNKCJONALNE TABLICE KORKOWE

W kategorii tablice korkowe na stronie internetowej Biurtop znajdziesz szeroki wybór produktów, które są niezbędnym elementem organizacji zarówno w biurach, jak i w domach. Korkowe tablice stanowią doskonałe narzędzie do organizacji przestrzeni, umożliwiając przypinanie notatek, ważnych dokumentów oraz planowanie działań. Dzięki nim można efektywnie zarządzać codziennymi obowiązkami oraz zachować porządek w otoczeniu pracy.

TABLICA KORKOWA W BIURZE I W DOMU

Wśród oferowanych produktów znajdują się różne rodzaje tablic i oprócz tych standardowych znajdziesz również produkty, takie jak mała tablica korkowa czy też tablica korkowo ozdobna z elementami dekoracyjnymi. Te produkty doskonale sprawdzą się zarówno w biurach jak i w innych pomieszczeniach. Dodatkowo, dostępna jest tablica korkowo-kredowa i jej zaletą jest to, że łączy funkcję tablicy korkowej z możliwością pisania kredą, oraz tablica korkowo-magnetyczna umożliwiająca przypinanie notatek oraz przytwierdzanie magnesów.

 

DOBÓR ODPOWIEDNIEJ TABLICY

Tablica korkowa jest nie tylko przydatna w firmach i biurach, ale również znajduje zastosowanie w domach. Mogą służyć jako miejsce do organizacji przestrzeni, wyeksponowania istotnych informacji czy nawet jako element dekoracyjny. Dla tych, którzy potrzebują większej powierzchni do zagospodarowania dostępne są także tablice korkowe o większych wymiarach, ale najczęściej wybieranym rozmiarem jest tablica korkowa 60x90.

ZAMAWIAJ NA BIURTOP.PL

Oprócz tablic z powierzchnią korkową, w tej kategorii znajdziesz również dodatkowe artykuły biurowe, takie jak np. pinezki do tablic ułatwiające organizację pracy i pozwolą na jeszcze lepsze wykorzystanie tablicy korkowej. Dzięki bogatej ofercie każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią tablicę korkową do swoich potrzeb i zamówić ją wraz z innymi produktami z biurtop.pl w jednej paczce. Odkryj naszą ofertę już dziś i zorganizuj swoją przestrzeń w sposób efektywny i estetyczny!