Wyprawka szkolna ( 8 )

Aktywne filtry:

WYPRAWKA SZKOLNA CZYLI PEŁNY TORNISTER

Przybory szkolne to cała gama produktów, w które rodzice są zmuszeni wyposażyć swoje dzieci, kiedy te chodzą do szkoły. Co ciekawe, te przybory są co roku nieco inne i zmieniają się wraz z etapami edukacji. Innych zestawów potrzebują pierwszoklasiści szkół podstawowych a innego uczniowie starsi, nie mówiąc już o młodzieży uczącej się w szkołach średnich. Warto wiedzieć co jest potrzebne na każdym etapie edukacji naszego dziecka, wiedzieć czego wymagają nauczyciele w danych klasach tak by nie przepłacać za zbędne produkty, a nasze dziecko nie musiało nosić na plecach większego ciężaru niż powinno. Dobrze dobrane zestawy szkolne są dedykowane przede wszystkim pod konkretny etap edukacji czyli konkretną klasę w szkole podstawowej, więc warto wiedzieć co do takiego zestawu należy dokupić, co wymienić i z czego zrezygnować.

PIERWSZA WYPRAWKA SZKOLNA

Wyprawka szkolna do 1 klasy to pierwsza i podstawowa potrzeba jaka pojawia się w każdej rodzinie w momencie, kiedy dziecko rozpoczyna naukę w szkole podstawowej. Każda szkoła może sporządzać własną listę, na której znajda się przybory szkolne niezbędne uczniom. Oprócz takich przedmiotów jak śniadaniówka, plecak, strój na w-f czy buty na zmianę istotną grupę stanowią artykuły papiernicze, w które dziecko musi być wyposażone. Na takiej liście znajda się z pewnością:

 • piórnik
 • miękki ołówek
 • długopisy i inne artykuły piśmiennicze 
 • kredki ołówkowe i świecowe
 • temperówka
 • gumka myszka i korektor
 • nożyczki
 • farby plakatowe i pędzelki
 • plastelina
 • klej w sztyfcie lub inny klej do papieru
 • bloki rysunkowe białe i kolorowe
 • blok techniczny i wycinanki
 • zeszyty z okładkami
 • okładki na podręczniki

Taka podstawowa lista może się różnić w zależności od szkoły, ale przeważnie w drobnych szczegółach i większość z tych rzeczy i tak trzeba kupić. Skład takiej wyprawki zmienia się w kolejnych klasach, dochodzą dodatkowe przedmioty i plecak naszego dziecka powinniśmy uzupełniać oraz rezygnować z niepotrzebnych już akcesoriów przed rozpoczęciem każdego nowego roku szkolnego. 

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY WYPRAWKI SZKOLNEJ?

Zestawy szkolne dla dzieci mogą być sporym obciążaniem w budżecie każdego gospodarstwa domowego, tym bardziej jeśli dzieci idących do szkoły jest więcej i będą uczęszczać do różnych klas.  Pomaga w tym rządowy program Dobry Start i dzięki niemu rodziny otrzymują co roku dodatkowe 300 zł na każde dziecko w rodzinie przeznaczone na wydatki związane z przygotowaniem wyprawki szkolnej. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy pomyśleć o tym, w jaki inny sposób nie poszukać oszczędności. Na pewno NIE warto tego robić kupując najtańsze przybory szkolne słabej jakości i mało znanych marek. Dzieci potrzebują ich przez cały rok nauki, więc warto wybierać artykuły sprawdzone i markowe, czyli takie które mają dobre opinie użytkowników. Poza tym zakup wyprawki szkolnej w jednym miejscu pozwala na oszczędność czasu i umożliwia uzyskanie dodatkowych rabatów a przy zakupie w sklepie internetowym gwarantuje darmową dostawę.  

WYPRAWKA SZKOLNA W BIURTOP.PL

Oferta sklepu internetowego biurtop.pl obejmuje szeroką gamę przyborów szkolnych najbardziej cenionych marek, a ich dobór poparty jest prawie 30-toletnim doświadczeniem w sprzedaży artykułów biurowych i szkolnych. Wybierać Państwo mogą zarówno z jednej kategorii z zestawami szkolnymi jak również kompletować pojedyncze rzeczy ze wszystkich kategorii. Bambino, Astra, Interdruk, Tetis, Herlitz, Steatdler czy Stabilo to tylko część marek, które królują w naszej ofercie produktów przeznaczonych do wyprawki szkolnej. Jesteśmy w stanie zmieścić w jednej paczce nawet duże zakupy składające się z kilku zestawów i w takich przypadkach gwarantujemy darmową i szybką dostawę.