Okładki na dyplom ( 4 )

Aktywne filtry:

OKŁADKA NA DYPLOM - ELEGANCJA I STYL

Uroczyste wręczenie specjalnych dokumentów, takich jak dyplomy czy świadectwa jest zawsze wyjątkową okazją dla wszystkich jego uczestników. Wręcza się również promocje naukowe czy akademickie, certyfikaty i cykliczne nagrody czy nawet dokumenty upamiętniające samo wydarzenie. Dobrze jest, by te wszystkie dokumenty były przekazane w odpowiedniej formie a jednocześnie były zabezpieczone. Okładki na dyplomy to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w takich wypadkach, gdyż spełnia wszystkie wymienione powyżej funkcje jednocześnie podnosząc rangę wydarzenia i status uroczystych dokumentów. 

TECZKA NA DYPLOM - JAKIE MA ZALETY?

Okładka na dyplom jest najlepszym rozwiązaniem, które podnosi rangę dokumentu przy jednoczesnym jego zabezpieczeniu. Dokument jest umieszczony w teczce najczęściej za pomocą specjalnego paska podtrzymującego, który przeważnie jest przezroczysty i nie zasłania treści. Teczka na dyplom jest składana, więc chroni dokument za każdej strony, a jej zewnętrzna strona pokryta jest skóropodobnym lub innym materiałem, który dodaje dodatkowego prestiżu. Oczywiście dostępne są również okładki z prawdziwej skóry, jednak takie rozwiązanie jest dużo droższe od tego imitującego skórę.

OKŁADKI NA DYPLOM Z NAPISEM

Każda okładka może mieć dodatkowo wytłoczony lub wygrawerowany napis, czy to na specjalną okazję, czy też informujący jaki dokument jest w środku (np. dyplom czy wyróżnienie). W biurtop.pl mogą Państwo zamówić teczki na dyplom z dedykowanymi napisami w technologii tłoczenia lub grawerowania. Lepszy efekt osiąga się zamawiając tłoczenie i dedykowaną do tego matrycę. Takie zamówienia wykonujemy od min. 20 sztuk okładek doliczając przy tym koszt matrycy jako koszt usługi. Zapytania można składać na nasz adres mailowy biuro@biurtop.pl lub telefonicznie, a czas ich realizacji to przeważnie ok. 7 dni. Drugą metodą tworzenia napisów na okładki na dyplom jest grawerowanie laserowe, jednak tu, w przeciwieństwie do tłoczenia, nie mamy wpływu na wybór koloru napisu na okładce, gdyż jest on zależny od struktury materiałów samej teczki, wiec polecamy zdecydowanie opcje tłoczenia. 

SAMA OKŁADKA NA DYPLOM SIĘ NIE PRZYDA

W sklepie internetowym biurtop.pl mogą Państwo zamówić papier ozdobny na dyplomy w oddzielnej kategorii z tymi produktami. Tam można znaleźć wiele różnorodnych wzorów papierów ozdobnych na każda okazję dedykowanych do wydruku i wypisania dyplomu. Sklep biurtop.pl to także oferta na wszystkie, najbardziej niezbędne artykuły biurowe i to zarówno te do pracy biurowej, jak również do użytku domowego czy artykuły szkolne. Wszystko to można kupić w jednym miejscu i za pomocą jednorazowego zamówienia, które dotrze do Państwa jedną wysyłką.