Długopisy na łańcuszku ( 3 )

Aktywne filtry:

PO CO SĄ DŁUGOPISY MOCOWANE?

Ginące przybory do pisania, szczególnie w miejscach publicznych i różnego rodzaju instytucjach to sytuacja, z którą każdy próbuje sobie jakoś poradzić. Nie da się załatwić wielu spraw, szczególnie urzędowych czy np. u lekarza jeśli pod ręką nie mamy dostępu do długopisu. Luźno zostawiony długopis często zmienia swoje miejsce położenia, bo  np. ląduje na ziemi czy też jakimś dziwnym trafem "wpada" do kieszeni i mimowolnie zostaje zabrany z miejsca, w którym powinien się znajdować i służyć klientom. W takich sytuacjach z pomocą osobom zarządzającym przestrzenią publiczną przychodzi taki wynalazek jak długopis na łańcuszku i jest to sprawdzone narzędzie, które pomaga utrzymać sprzęt do pisania na swoim miejscu. 

JAK WYGLĄDA DŁUGOPIS NA ŁAŃCUSZKU?

Długopis z łańcuszkiem to nic innego jak standardowy przyrząd do pisania z odpowiednim mocowaniem, które umieszcza się na płaskiej powierzchni. Długopis przyklejany w taki sposób powinien mieć możliwość wyjęcia go z tego mocowania i swobodnego operowania nim, gdyż jest połączony z mocowaniem łańcuszkiem czy też tzw. sprężynką z elastycznego tworzywa sztucznego. Długopis na sprężynce to także jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w tego typu przyborach do pisania. 

JAKI RODZAJ WYBRAĆ?

Nie jest istotne, który rodzaj długopisu na stojaku wybierzemy, ważne by ten spełniał swoje funkcje i służył jak najdłużej w miejscu, do którego jest wyznaczony. W zależności od sytuacji i miejsca użytkowania długopisy mocowane dobiera się według konkretnych potrzeb, o których najczęściej decyduje praktyka ich użytkowania. Jeśli mimo ich stosowania tego typu długopisy i tak giną, są niszczone lub po prostu bardzo szybko się zużywają, to wtedy najczęściej wybiera się długopisy najtańsze, które można częściej wymieniać. O tym jaki to będzie przyrząd do pisanie decyduje też to, czy możemy umieścić taki długopis na płaskiej powierzchni blatu czy biurka, czy też jednak trzeba go powiesić. Solidny długopis na biurko to rozwiązanie droższe, które gwarantuje lepsze bezpieczeństwo użytkowania i jest bardziej estetyczne.

SPRAWDZONE DŁUGOPISY MOCOWANE

W ofercie sklepu biurtop.pl znajda Państwo także długopisy na łańcuszku i to z pewnością takie, które spełnią swoje zadanie i długo pozostaną na swoim właściwym miejscu. Prawdą jest, że nawet najlepsze zabezpieczenia nie powstrzymają nikogo, kto będzie chciał zabrać taki długopis, jednak ich stosowanie z pewnością zmniejsza szanse tego, że te niezbędne przybory do pisania będą nam ginąć. Można je zamówić wraz innymi artykułami biurowymi w jednej paczce i w dodatku z szybką wysyłką w atrakcyjnych cenach.