Albumy ofertowe ( 62 )

Aktywne filtry:

ALBUMY OFERTOWE - CZY TYLKO?

Słysząc określenie albumy ofertowe można pomyśleć, że są to produkty archiwizacyjne dedykowane do tworzenia jakiś ofert handlowych i nie mają one innych zastosowań. Tymczasem album ofertowy jest niczym innym jak skoroszytem i to takim, w którym koszulki na dokumenty są umieszczone na stałe. w związku z tym jego zastosowanie może być bardzo szerokie i wykorzystywany jest na różne sposoby, gdyż jest to rozwiązanie proste i wygodne.

CO TO JEST ALBUM OFERTOWY?

Albumem ofertowym określa się teczkę z utwardzoną okładką wykonaną najczęściej z tworzywa sztucznego, w której umieszczona jest na stałe określona liczba koszulek na dokumenty. Są to najczęściej koszulki krystaliczne, w których zmieścić można kilka kartek. Mogą być nazywane również teczkami z koszulkami i dodatkowo, na grzbietach mają miejsce na etykietę pozwalającą na własnoręczne opisanie zawartości.

POJEMNOŚĆ ALBUMÓW OFERTOWYCH i FORMATY

Przy wyborze albumu ofertowego trzeba zwracać uwagę na jego pojemność, która jest stała. Jeśli potrzebujemy niewielkiej teczki na dokumenty z koszulkami to najmniejszą standardową pojemnością jest 10 koszulek na dokumenty i kolejno 20, 30, 40 koszulek. Większe pojemności liczone są już co 20 sztuk czyli 60, 80, 100 i 120. Jeśli chodzi o wielkość dominują albumy ofertowe A4 i to ze względu na to, że jest to najczęściej używany format dokumentów papierowych. O wiele rzadziej na rynku występują inne formaty takie jak A3, A5 czy B5. Warto pamiętać, że okładka teczki z koszulkami musi być nieco większa niż same koszulki, gdyż powinna właściwie chronić same koszulki i ich zawartość.

ZASTOSOWANIE ALBUMÓW OFERTOWYCH

Teczka na dokumenty z koszulkami to ten typ produktu archiwizacyjnego, który może być wykorzystany praktycznie w nieskończonej liczbie sytuacji. Podstawową funkcją jest prezentacja dokumentów, gdyż umieszczone w koszulkach krystalicznych wyglądają estetycznie i są czytelne. Można w nich umieszczać zarówno dokumenty z samym tekstem, ale również te z grafikami, a nawet drukowane na papierze zdjęcia. Dodatkowo album ofertowy może służyć jako zbiór istotnych informacji, które możemy poukładać w odpowiedniej kolejności. Mogą to być materiały edukacyjne takie jak np. konspekty czy notatki z wykładów, ale również rysunki czy nawet wydrukowane strony książeczek dla dzieci. Bardzo często zdarza się, że teczka na koszulki zastępuje folder na nuty i to bardzo często wtedy jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup droższych, choć może bardziej prestiżowych folderów dedykowanych do nut.

NAJLEPSZE I NATAŃSZE ALBUMY OFERTOWE

W ofercie sklepu biurtop.pl można znaleźć jedne z najtańszych klasycznych albumów ofertowych marki Taurus, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami i bardzo dobrze spełniają swoje najważniejsze funkcje. Wśród marek z wyższych pólek prym wiodą marki Esselte oraz Leitz i to nie tylko ze względu na wysoką jakość wykonania. Chodzi przede wszystkim o szeroką gamę kolorystyczną oraz dostępność wielu serii tych produktów. Ponadto oferują one też dodatkowe rozwiązania, takie jak np. teczki z koszulkami typu panorama, które umożliwiają wkładanie kartek papieru w specjalną folię na okładce albumu.  Te produkty są w naszym asortymencie od wielu lat i gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.