Taśmy, kleje, masy mocujące ( 94 )

Aktywne filtry:

AKCESORIA KLEJĄCE W JEDNYM MIEJSCU

Jeśli szukasz takich akcesoriów biurowych jak klej w sztyfcie czy taśma samoprzylepna to dobrze trafiłeś. W sklepie internetowym biurtop.pl mamy najpopularniejsze na rynku produkty służące do przyklejania i tymczasowego montowania różnych przedmiotów. To także szeroki wybór taśm pakowych czyli tych tak potrzebnych w sprzedaży wysyłkowej dedykowanych do pakowania przesyłek. To ten rodzaj produktu, na który aktualnie jest największe zapotrzebowanie na rynku, a u nas można go kupić wraz z innymi niezbędnymi artykułami biurowymi w korzystnej cenie.

WŁAŚCIWY ASORTYMENT

Produkty, które wybraliśmy w tych kategoriach to najbardziej niezbędne a zarazem różnorodne kleje i taśmy oraz inne akcesoria do montowania przydające się zarówno w biurze jak również w domu i szkole. Oprócz standardowych taśm klejących posiadamy również taśmy dwustronne pełniące role taśm montażowych. a także taśmy malarskie wykorzystywane w trakcie wykończenia obiektów i remontów. W naszym asortymencie znajdą Państwo również podstawowe rodzaje klejów biurowych przeznaczone do łączenia różnych powierzchni takich jak papier i tektura, grzbiety książek, porcelanę i ceramikę, drewno, tkaniny, różnego rodzaju folie czy styropian.  

INNE AKCESORIA MONTAŻOWE

Dobrym uzupełnieniem tej oferty są takie produkty jak masa mocująca czy też haczyki samoprzylepne i są to akcesoria, które w ostatnich latach  weszły masowo do codziennego użytku. Jeśli chodzi o drugą grupę akcesoriów to najpopularniejsza marką aktualnie są haczyki command produkowane przez grupę 3M. Ta marka to gwarancja właściwych parametrów przez co spełnią one wymagania a jednocześnie bardzo szeroki wybór różnych rodzajów haczyków i zamocowań.

ZAMÓW W JEDNEJ PACZCE

Umożliwiamy to, by nasi klienci mogli zamówić jednorazowo wiele akcesoriów biurowych i innych artykułów przydatnych w biurze, domu czy szkole. Każda paczka, która nie przekroczy 30 kilogramów i standardowych wymiarów może zawierać dowolną liczbę produktów, a dodatkowo darmowa dostawa do klienta jest dostępna przy niskiej kwocie zamówienia. Życzymy miłych zakupów, a w razie wątpliwości chętnie służymy pomocą telefoniczną lub poprzez e-mail.