Nacinarki kartonów HSM ( 2 )

Aktywne filtry:

CORAZ WIĘKSZE KOSZTY PAKOWANIA

Segment e-commerce a szczególnie sprzedaż wysyłkowa rozkręciła się na dobre a zalety zakupów w inetrnecie doceniają masowo miliony konsumentów i firm. Wzrosty udziału e-commerce w handlu są a większość sprzedawców i producentów musi wejść w ten kanał w taki czy inny sposób. Wymagania klientów i rosnąca konkurencja wymuszają na sprzedawcach stosowanie coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań, które poprawią komfort w procesie zakupu i obsługi klienta. Poszukiwania optymalnych rozwiązań dotyczą również tego, w jaki sposób tanio i estetycznie pakować wysyłane przedmioty, tym bardziej, że wszelkie materiały do pakowania są coraz droższe. Wygrywają ci dostawcy, którzy pakują estetycznie i bezpiecznie czyli odpowiednio zabezpieczają wysyłane towary, a przy okazji potrafią zachować odpowiednio niski poziom kosztu pakowania. Częścią tej układanki są również wypełniacze do paczek i wszelkiego rodzaju zabezpieczenia towarów i okazuje się, że one mają również spory udział w kosztach pakowania.  

NIE WYRZUCAJ KARTONU!

Mimo różnych form opakowań, które są stosowane w pakowaniu, najpopularniejszą i najlepiej postrzeganą formą paczek są kartony. Są one stosowane praktycznie na każdym etapie w sprzedaży wysyłkowej - od momentu zapakowania przez producenta, poprzez dystrybutora i hurtownika, a na etapie sprzedawcy i klienta kończąc. Szary karton jest materiałem ekologicznym i najłatwiej poddaje się recyklingowi, a wykonane z niego pudełka to forma paczki, która jest najbardziej lubiana przez firmy kurierskie i logistyczne. To wygoda składowania i układania ich na każdym etapie dostawy a także łatwość w obliczaniu wymiarów potrzebnych do wyznaczenia przestrzeni ładunkowej. Nieregularne opakowania i paczki owinięte folią typu strecz u wielu przewoźników podlegać mogą nawet dodatkowym opłatom przewozowym.

MASZYNY DO PRODUKCJI MAT KARTONOWYCH

Sens zakupu maszyny do nacinania kartonów w firmie obsługującej sprzedaż wysyłkową musi być uzasadniony ekonomicznie i powinna to być inwestycja na lata. Aktualnie na rynku popularnych jest kilak marek takich jak np. KOBRA oraz DAMET, ale wśród nich jest również firma znana z produkcji solidnych niszczarek do papieru czyli HSM. O ile pierwsze dwie firmy oferują urządzenia typowo przemysłowe, gdzie budżet takiej inwestycji trzeba liczyć już w dziesiątkach tysięcy, to produktu HSM ProfiPack są rozwiązaniem kompaktowym i sporo tańszym, co może wystarczyć do obsługi wysyłek w małych i średnich firmach. W skład oferty wchodzą urządzenia HSM ProfiPack C400 oraz HSM ProfiPack P425 z czego drugie uzupełnione jest o możliwość zakupu dodatkowego odpylacza HSM DE 1-8 i gwarantuje to, że wypełniacze do kartonów będą pozbawione jakichkolwiek śladów pyłu i wiórów. Tak nacięte kartony mogą być zatem wykorzystane przy pakowaniu produktów bezpośrednio w nich, bez dodatkowych zabezpieczeń. Urządzenia HSM potrafią przycinać materiały kartonowo z prędkością od 13,5 do 20cm/s i pracują w sposób ciągły i w bardzo krótkim czasie pozwalają na wyprodukowanie dużej ilości maty wypełniającej z jedno- lub trzywarstwowej tektury. Ważne jest również to, że wszyscy klienci korzystający z urządzeń ProfiPack mają zapewniony serwis gwarancyjny w siedzibie firmy bez potrzeby odsyłania urządzenia do reklamacji.   

   OFICJALNY DYSTRYBUTOR HSM

W sklepie biurtop.pl znajdą Państwo pełną ofertę urządzeń HSM ProfiPack wraz z dodatkowymi akcesoriami. Zapraszamy do naszej siedziby w Białymstoku przy ul. Bitwy Białostockiej 2A, gdzie dysponujemy możliwością prezentacji tego, jak działa urządzenie "na żywo". W razie potrzeby możemy zorganizować urządzenie dostarczone przez dystrybutora jako testowe i to prosto do Państwa siedziby. Aktualnie wszystkie urządzenia HSM ProfiPack można zakupić w ofercie specjalnej, z rabatem od ceny sklepowej, która trwa tylko do 30 kwietnia 2023 roku.  

                                                                   

#hsm #hsmprofipack #hsmprofipackc400 #hsmprofipackp425