Papiery, chusteczki, ręczniki i akcesoria ( 25 )

Aktywne filtry:

NIEZBĘDNE ARTYKUŁY HIGIENICZNE

Dbając o zaopatrzenie w artykuły biurowe w firmie czy też o niezbędne przybory szkolne w domu warto sprawdzić, czy przy okazji nie zamówić dodatkowych bardzo przydatnych produktów. Produkty takie jak ręczniki papierowe czy choćby papier toaletowy to przecież podstawowe artykuły higieniczne i używamy ich praktycznie codziennie. Papier do higieny w różnych formach, mimo poszukiwania różnych bardziej ekologicznych rozwiązań, nadal jest na tyle powszechny i niezastąpiony, że używamy go masowo jako środka higieny.

RĘCZNIKI PAPIEROWE DO DOMU I FIRMY

Ręcznik kuchenny to tylko jeden z przykładów papierowego środka czystości, który stosowany jest powszechnie nie tylko w kuchni. Są dedykowane do wycierania rąk, naczyń i innych powierzchni gładkich. Produkowane są z surowców makulaturowych lub celulozy i sprzedawane są w rolkach różnej wielkości i długości. Oczywiście występują również różnej skali jakościowej, co mierzone jest najczęściej ilością warstw oraz stopniem chłonności. W ostatnich latach popularność zdobyły ręczniki papierowe w formacie jumbo, czyli rolkach o dużym nawoju. Podobne są one do czyściwa celulozowego, które wykorzystywane jest głównie w działalności firm, czyli w takich miejscach jak warsztaty czy fabryki. Czyściwo papierowe powinno być zawsze wykonane z mocnej celulozy i mieć wysoką chłonność, bo dzięki temu można nim czyścić bardzo różne powierzchnie i to przy użyciu różnych środków czystości, takich jak rozpuszczalniki czy detergenty. Papierowy ręczniki zz to kolejny format stosowany masowo ze względu na wygodę korzystania, którą zapewniają w tym wypadku specjalne podajniki, do których dedykowane są wkłady zz. Można je spotkać w publicznych toaletach, bo to rozwiązanie higieniczne i łatwe w użytkowaniu. 

CHUSTECZKI ZAWSZE POD RĘKĄ

Chusteczki higieniczne to produkt przeznaczony typowo do utrzymania czystości osobistej. Przydają się, gdy chcemy oczyścić głównie ręce, buzię czy twarz, bo są mają delikatniejszą warstwę papieru niż inne tego typu akcesoria. Aktualnie na rynku jest wiele różnych rodzajów tego produktu, a korzystanie wyłącznie z uniwersalnych chusteczek z pudełka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Warto korzystać z dedykowanych chusteczek do nosa jak również z chusteczek nawilżanych, jeśli np. potrzebujemy zmyć bród bez użycia wody. Wielu klientów noszących okulary poleca również chusteczki do okularów a te pomagają utrzymać perfekcyjną czystość szkieł korekcyjnych. 

PAPIER TOALETOWY W RÓŻNYCH WERSJACH

Papier toaletowy to produkt, bez którego nie jesteśmy w stanie zachować podstawowej higieny osobistej i traktowany jest jako jedno z masowych dóbr pierwszej potrzeby. Aktualnie klienci poszukują tego produktu w wyższej jakości, dlatego warto zwracać uwagę na pewne podstawowe parametry. O ile ważna jest długość rolki i wielkość listka to podstawową wartością decydująca o jakości stała się ilość warstw papieru toaletowego. Za dobrej jakości produkt uważa się ten, który ma 3 warstwy, choć wystarczający wydaje się być papier dwuwarstwowy. Specjalny format tego produktu z dużo większymi rolkami to papier jumbo i jest on dedykowany, podobnie jak ręczniki zz, do specjalnych podajników użytkowanych miejscach publicznych.

PODSTAWOWE ŚRODKI HIGIENY W JEDNYM MIEJSCU  

Biurtop.pl jako sklep internetowy zaopatrujący firmy w artykuły biurowe uzupełniamy naszą ofertę również o podstawowe środki czystości, które można zakupić w jednym miejscu. W ofercie mamy zarówno podstawowe produkty dedykowane przede wszystkim do użytku w gospodarstwach domowych jak również produkty higieny osobistej dedykowane do użytku w przemyśle i miejscach publicznych. Każdy klient może u nas dokonać kompleksowych zakupów różnych produktów i otrzymać je w jednym zamówieniu.