Zeszyty ( 37 )

Aktywne filtry:

ZESZYTY SZKOLNE I NIE TYLKO

Czy możemy wyobrazić sobie szkołę i naukę bez korzystania z zeszytów? A może nie możemy bez nich pracować i działać nie tylko w trakcie edukacji ale również w wielu innych sytuacjach życiowych. Poręczne, praktyczne, w różnych formatach i o różnych grubościach z kartkami w linię ale najczęściej w kratkę, z indeksami oraz z możliwością indywidualnego ozdabiania. Zeszyty to po dziś dzień najbardziej popularna i najtańsza forma podręcznego notatnika jaką do tej pory wymyślono. I chociaż zapotrzebowanie na nie wzrasta lawinowo na przełomie września i sierpnia to tak czy inaczej korzystamy z nich w wielu innych sytuacjach niż tylko te związane z nauką.  

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY ZESZYTÓW

Zeszyt A5 czy zeszyt b5 to wciąż najbardziej popularne i rozpowszechnione formaty odpowiadające standardom, które wykorzystuje się określaniu wymiarów kartek papieru. Jest tak zapewne także dlatego, że pierwszy z tych formatów wymagany jest w szkołach, drugi zaś jest jego nieco większym odpowiednikiem. Oczywiście korzysta się również z formatu A4 czy mniejszego B6 i A6, ale to w zasadzie wszystko jeśli chodzi o te najpopularniejsze rozmiary, bo inne to raczej rzadkość. 

ZESZYT ZESZYTOWI NIE RÓWNY 

Zeszyty szkolne to dziś tylko jeden z wielu rodzajów tego typu produktów, jakie można spotkać na rynku, gdyż oprócz formatów dzielą je także inne cechy. Oprócz tych w miękkich okładkach bardzo popularnymi są te w sztywnych i twardych oprawach, a do tej grupy zalicza się często bruliony o ile tylko mają więcej kartek i posiadają wzmocnione ich łączenie. Innym rodzajem jest kołozeszyt i jest to mocowanie kartek na metalowych kółkach, co ułatwia ich rozdzielenie i szybkie wyrywanie. Oczywiście przy wyborze zeszytów liczy się również ich grubość, bo możemy spotkać zakres od 16 do nawet 196 i więcej kartek. I czy będą to będą te najpopularniejsze czyli zeszyt A4 w kratkę, czy też czyste , w linie, z marginesami czy bez ich cena zależy przede wszystkim od ilości kartek a także jakości papieru w nich zastosowanych. Może on mieć różną gramaturę i szorstkość co również wpływa na wygodę ich użytkowania.

   SPRAWDZONE MARKI ZESZYTÓW

Od lat staramy się, by nasi klienci mieli zawsze dostęp do zeszytów, które są zarówno atrakcyjne cenowo jak również spełniają odpowiednie wymagania, jeśli chodzi o jakość. Zeszyty takich marek jak zeszyty Oxford Herlitz Interdruk czy TOP2000 należą do tych najpopularniejszych i zawsze można je znaleźć w naszej ofercie. Ich różnorodność zarówno pod względem rodzajów jak i wzorów okładek jest systematycznie aktualizowana, więc klienci decydują się na zakup tych produktów najczęściej. Zapraszamy do kategorii zeszyty, gdzie znajdą Państwo wszystkie dostępne rodzaje tych produktów z opcją szybkiej dostawy i możliwością łączenia jej z produktami z innej kategorii w jednym zamówieniu.