Długopisy tradycyjne ( 59 )

Aktywne filtry:

DŁUGOPIS ZAWSZE POTRZEBNY

Niezależnie od tego jak mocno rozwiązania cyfrowe pomagają nam w codziennym życiu i tak potrzebujemy mieć pod ręką jakikolwiek standardowy długopis. Zanotowanie ważnych informacji, złożenie szybkiego podpisu czy nawet zaznaczenie istotnej informacji - w tym wszystkim zwykłe długopisy są niezastąpione. Najgorsze jest jednak to, że czasem trudno za nimi nadążyć 😆, bo w momencie gdy długopisy są najbardziej potrzebne to bardzo często gdzieś znikają, gubią się, same się pożyczają lub po prostu wypisują. O ile nie łatwo jest utrzymać je pod ręką to z pewnością łatwo można je zamawiać w sklepie internetowym biurtop.pl bo tu zawsze znajdziemy to co w tej grupie produktów jest najbardziej praktyczne i popularne.

TYLKO DŁUGOPIS - NIC WIĘCEJ

Długopis niebieski jest najbardziej popularnym rodzajem tego typu przyrządów na świecieTo podstawowy kolor, który uzupełniany jest najczęściej dodatkowo przez kolory czarny, czerwony i zielony i te znajdziemy praktycznie w każdym modelu najpopularniejszego długopisu. Co do rodzajów i mechanizmów stosowanych w długopisach, to są one bardzo różnorodne i mogą to być zwykłe długopisy z zatyczką, długopisy automatyczne czy też wysuwane i są to chyba najbardziej popularne i praktyczne rozwiązania. Poza tym podstawowe długopisy codziennego użytku powinny być nie drogie i praktyczne a przede wszystkim takie, by działały w momencie, kiedy ich potrzebujemy. Warto zatem zaopatrywać się w sprawdzone marki, a najlepiej te, którymi się nam najlepiej pisze. 

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI DŁUGOPISÓW

W grupie takiej jak długopisy większość klientów preferuje korzystanie z jednego, ulubionego rodzaju lub marki i wygrywają przede wszystkim te, które potrafią zdobyć zaufanie klientów co do swojej jakości i niezawodności. Długopisy BIC są od wielu lat marką, która wyróżnia się na tle konkurencji niezawodnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami. Takie modele jak BIC Round Stic i BIC Cristal należą do czołówki w tej grupie produktów. Jeśli masz pod ręką długopis Pentel to również powinieneś być zadowolony jeśli chodzi o niezawodność i stosunek jakości do ceny. Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli używane są długopisy Pilot a szczególnie te w wersji SuperGrip. Wielu klientów wybiera również polską markę, czyli długopis Rystor a szczególnie wersję "kropki". Inne topowe marki to UNI i ich Jetstream, znane na całym świecie Papermate InkJoy czy też długopisy marki Flexi. 

DŁUGOPISY NA ZAMÓWIENIE

Wszystkie wymienione powyżej produkty można zamówić w naszym sklepie i najlepszym rozwiązaniem w przypadku zamawiania drobnych artykułów jakimi są długopisy jest łączenie tego w jedno zamówienie z innymi artykułami biurowymi. Umożliwiamy to gdyż u nas w jednej paczce do 30 kg można zamówić wiele artykułów wykorzystując przy okazji opcję darmowej dostawy. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków zakupu, dlatego też zachęcamy do kontaktu także większe instytucje i firmy, w których obsłudze mamy również bogate doświadczenie.