Taśmy biurowe ( 35 )

Aktywne filtry:

TAŚMA BIUROWA ZAWSZE POD RĘKĄ

Taśma biurowa wykorzystywana w codziennej pracy jest jednym z tych artykułów biurowych, które wywodzą się z ewolucji wynalazku jakim jest taśma klejąca. Stała się produktem pomocniczym, który służy przede wszystkim do łączenia drobnych i lekkich elementów, najczęściej wykonanych z papieru. Przydaje się zarówno w pracy jak i w domu, ale również jako element wyprawki szkolnej. Jest tak samo istotna w wyposażeniu każdego stanowiska pracy jak zszywacz, klej, czy spinacze, więc warto o niej pomyśleć przy planowaniu zakupów drobnej galanterii biurowej.

TAŚMA BIUROWA - KIEDY SIĘ PRZYDAJE?

Taśma klejąca biurowa przydaje się na każdym stanowisku pracy jako jedno z akcesoriów pomocniczych służące do łączenia ze sobą kartek papieru czy innych drobnych przedmiotów. Najczęściej są to różnej wielkości kartki papieru zawierające istotne informacje, które w jakiś sposób trzeba przyczepić do różnego rodzaju powierzchni. Taśma biurowa jest bardziej uniwersalna i gwarantuje lepszą przyczepność niż standardowe karteczki samoprzylepne, przez co nie musimy się martwić, że coś się odklei i zgubi w najmniej oczekiwanym momencie. Podstawowa taśma klejąca może też służyć do łączenia innych drobnych elementów, do naprawiania czegoś tymczasowo jak również do prac plastycznych.

TAŚMA KLEJĄCA - W JAKICH KOLORACH ?

Podstawowa taśma samoprzylepna wykorzystywana w biurze występuje najczęściej w postaci przezroczystej. Taka taśma jest mało widoczna na powierzchniach i nie zasłania żadnych notatek i informacji, które mogłyby znaleźć się pod jej powłoką. dodatkowo jest to chyba najbardziej wytrzymała ze wszystkich taśm biurowych, przez co zyskała największą popularność i jest wykorzystywana najczęściej. Innym popularnym kolorem taśm jest biały mat, który ma przypominać barwę białego papieru biurowego i przez to taka taśma klejąca jest prawie niezauważalna, jeśli przyklejamy ją do kartek papieru. Aktualnie to dwie najpopularniejsze wersje kolorystyczne tego rodzaju taśm, ale oczywiście w razie potrzeby można też znaleźć inne kolory tego produktu.

TAŚMY W RÓŻNYCH ROZMIARACH

W zależności od potrzeb aktualnie łatwo jest dobrać taśmę samoprzylepną jeśli chodzi o jej szerokość oraz długość na jednej rolce. Są to rolki o niewielkich gabarytach, ale w niektórych przypadkach mogą mieć znaczenie, w zależności od tego w jakich celach są używane. Najpopularniejsze szerokości taśm to 12, 18, 19 i 24 mm i występują w długościach 18, 24 30 a nawet 33 metrów na rolce.       

 

TAŚMA KLEJĄCA Z PODAJNIKIEM

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest stosowanie podajnika do taśmy klejącej. Podstawowe korzyści to przed wszystkim szybki dostęp do taśmy, jej łatwe i precyzyjne odrywanie oraz zabezpieczenie jej przed zniszczeniem i zabrudzeniami. Podajniki można kupić w gotowych zestawach wraz z rolką taśmy i są to najczęściej proste konstrukcje, które nie gwarantują trwałości i często nie są wielokrotnie używane. Droższym, ale bardziej praktycznym rozwiązaniem są podajniki do taśm klejących z tak zwanym obciążeniem i są to przyrządy przeznaczone do wielokrotnego użytku. Największą zaletą dyspensera do taśmy jest to, że taśmę biurową można odrywać z nich jedną ręką, bez konieczności przytrzymywania podajnika. Taśma klejąca z podajnikiem występuje najczęściej w rozmiarze 19 mm x 33 m, więc jeśli chcemy ją uzupełnić to warto poszukać właśnie tego rozmiaru.

SPRAWDŹ OFERTĘ TAŚM NA biurtop.pl

W tej kategorii znajdą Państwo podstawowe i najważniejsze rodzaje oraz rozmiary taśm biurowych i to zarówno takich budżetowych marek jak GRAND czy TAURUS jak również taśmy najbardziej znanej marki na świecie tj. SCOTCH czyli 3M. Zamówienia realizujemy przeważnie od poniedziałku do piątku w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. Przy zakupie taśm samoprzylepnych wraz z innymi akcesoriami biurowymi mogą Państwo korzystać z dodatkowych promocji i zamówić wszystko w jednej paczce. ZAPRASZAMY!