Masy mocujące ( 2 )

Aktywne filtry:

MASY MOCUJĄCE I HACZYKI

Co można zrobić kiedy potrzebujemy przymocować coś do ścian, ale nie chcemy robić tego mechanicznie poprzez wiercenie dziur i wkręcanie kołków. Z pomocą przychodzą nam drobne akcesoria montażowe takie jak masy mocujące i haczyki samoprzylepne. Są to produkty, które w ostatnich latach zyskały sporą popularność i faktycznie ułatwiają życie w wielu sytuacjach. Umożliwiają montowanie zawieszanie na ścianach zdjęć, ramek, obrazów a także tworzenie miejsc do wieszania czy też montaż kabli. 

NIEWIDOCZNA ALE TRZYMA

Wszelkiego rodzaju masy mocujące to produkt, który służy do bezinwazyjnego montowania lekkich przedmiotów na płaskich powierzchniach takich jak ściany, okna czy stałe zabudowy. Za jej pomocą można przymocować lekkie przedmioty takie jak zdjęcia, plakaty i papier do gładkich i równych powierzchni. Wystarczy oderwać jedną porcję masy, ugnieść ją palcami i zamocować wybrany przedmiot. Masa nie pozostawia po sobie śladów i można jej użyć kilkukrotnie, dopóki nie starci swojej przyczepności. 

HACZYKI I WIESZACZKI

Haczyki samoprzylepne to rozwiązanie dobre zarówno w momencie kiedy chcemy powiesić niezbyt ciężkie przedmioty na stałe jak również wtedy, gdy potrzebujemy standardowych wieszaczków do ręczników i ubrań. Ich mocowanie jest proste, gdyż wyposażone są w mocną taśmę samoprzylepną. którą przykleja się je do gładkich powierzchni. Najpopularniejsza marką tych akcesoriów są haczyki 3M czyli command haczyki. Wśród wielu rodzajów i modeli znajdują się zarówno standardowe haczyki do ramek jak również haki służące jako wieszaczki. 

 MASY MOCUJĄCE I HACZYKI W NASZEJ OFERCIE

Wśród szerokiej oferty sklepu biurtop.pl znajdą również Państwo wszelkiego rodzaju drobne akcesoria montażowe takie jak haczyki samoprzylepne i masy mocujące a te mogą się przydać w wielu sytuacjach. Całościowa oferta sklepu pozwala na zakupy