Pinezki i szpilki ( 8 )

Aktywne filtry:

PINEZKI I SZPILKI

Wśród wielu drobnych akcesoriów biurowych pojawiają się także pinezki oraz szpilki do papieru. Służą przeważnie do tego, by łączyć ze sobą różne elementy, a najczęściej do tego, by przyczepiać do tablic informacyjnych różnego rodzaju informacje, takie jak np. ogłoszenia, zarządzenia, regulaminy czy plakaty. Szpilki i pinezki potrafią przydać się także w wielu innych sytuacjach i łączyć innego rodzaju materiały.

 KŁUJEMY I ŁĄCZYMY

Szpilki biurowe czy też pinezki to nic innego jak kawałki twardego metalowego drutu, który zakończony jest główką. To rodzaj uchwytu, który w praktyce może przybierać różne kształty, w zależności od tego jaki to rodzaj pinezki lub szpilki. Te biurowe mają przeważnie zaokrąglone główki i służą do łączenia papieru, chociaż przydają się również jako szpilki krawieckie. Mogą łączyć ze sobą różnego rodzaju tkaniny i jeśli chcemy je wykorzystać w tym celu warto zwracać uwagę na ich długość, gdyż warto mieć pod ręką ich różne rozmiary. Pinezki mogą być zakończone szerokim kapeluszem przypominającym grzybek, który ma za zadanie przytrzymywać w miejscu mocowaną kartkę czy inny materiał. Kolejnym rodzajem są pinezki do tablic korkowych a ich najpopularniejsza forma to pinezki beczułki. Masywne, kolorowe zakończenia z tworzywa pozwalają na ich wygodne używanie, nawet porządkowanie mocowanych informacji według kolorów beczułki.

NIE TYLKO W BIURZE

Pinezki i szpilki to drobne akcesoria biurowe, które przydają się również w pracach domowych. Mogą być przydatne do różnego rodzaju prac ręcznych i drobnych przeróbek krawieckich, mogą być pomocne przy porządkowaniu różnych informacji oraz w kuchni. Warto je dobierać w zależności od tego, gdzie i jak będą wykorzystywane, a mogą się przydać w najmniej spodziewanych okolicznościach.

KOSZYK Z AKCESORIAMI BIUROWYMI

Planując zakupy akcesoriów biurowych sprawdźmy czy w ofercie danego sklepu znajdziemy również opisywane tu pinezki i szpilki biurowe. Na stronach sklepu biurtop.pl mogą Państwo zrealizować zakup niemal każdego rodzaju artykułu biurowego w jednym zamówieniu. Warto wtedy korzystać z opcji darmowej wysyłki przy zakupach za minimum 200 zł brutto. W tych zakupach mogą się znaleźć również tak drobne i niepozorne, ale często niezbędne w codziennym życiu, jak pinezki i szpilki.