Markery do tablic i flipchartów ( 35 )

Aktywne filtry:

MARKERY SUCHOŚCIERALNE ZAMIAST KREDY

O ile kreda i tablice kredowe są używane po dziś dzień to w praktyce są mało używane w porównaniu z emaliowanymi tablicami białymi. Przewaga tych drugich polega nie tylko na tym, że można je wycierać na sucho, ale również na tym, że mogą mieć powierzchnię magnetyczną. Dzięki temu praca na nich otwiera dużo możliwości co do tworzenia prezentacji oraz ułatwia porządkowanie akcesoriów na niej. Jeśli chodzi o pisanie na nich to wymagają one stosowania specjalnych markerów do tablic suchościeralnych i jest to produkt, który jest nieodłącznym akcesorium tych tablic.

DLACZEGO MARKERY SUCHOŚCIERALNE?

Marker do tablicy posiada specjalny rodzaj tuszu, który może być łatwo i wygodnie usuwalny z powierzchni, w jakie są wyposażone białe tablice suchościeralne. Można go usuwać po krótkim czasie a przy tym nie zostawia on śladów i w porównaniu z tradycyjną kredą zostawia minimalne, wręcz niezauważalne ilości pyłu. Wystarczy stosowanie odpowiedniej gąbki, by go wytrzeć, a nie wody, przez co jest ekologiczny a w trakcie jego używania nie pobrudzimy sobie rąk. Pisaki suchościeralne są zatem nieodłącznym akcesorium, bez których nowoczesne tablice do prezentacji nie będą w pełni użyteczne. 

WŁAŚCIWE PISAKI DO TABLICY

Wbrew pozorom częstym błędem i to nawet u sprzedających są nieprecyzyjne informacje, jeśli chodzi o markery do tablic i powierzchnie, do których są przeznaczone. Oprócz podstawowych markerów suchościeralnych można też wyróżnić markery kredowe oraz markery do tablic szklanych i czasami trudno wyłapać te różnice w gąszczu atrakcyjnych ofert artykułów biurowych. Pierwsze z nich zawierają płynną kredę i są bardzo uniwersalne, gdyż można je stosować na różnych powierzchniach - emaliowanych, szklanych czy na tablicach kredowych. Są przy tym łatwo usuwalne oraz mają przeważnie szeroką gamę kolorystyczną. Jeśli używamy tablic z powierzchnią szklaną, to warto kupić do dedykowane do nich mazaki do tablic bo zawierają one specjalny rodzaj płynnego tuszu, który bardzo łatwo usuwa się z tego rodzaju powierzchni. 

MARKERY DO TABLICY W PEŁNYM ASORTYMENCIE

Na stronach sklepu biurtop.pl posiadamy pełną ofertę jeśli chodzi o pisaki do tablicy i to zarówno te budżetowe jak i te firmowane przez najlepszych producentów. Marki takie jak NOBO, EDDING czy PENTEL, a także bardzo popularne ostatnio uzupełnianie specjalnymi nabojami z tuszem markery PILOT V-Board. Ciekawą i popularną opcją są również markery polskiej marki Rystor, a szczególnie kredowe RMG-1, które dzięki swojej szerokiej palecie barw szybko zdobyły popularność. Jesli potrzebują Państwo tańszej opcji mamy w ofercie markery TAURUS oraz OFFICE PRODUCTS i są to sprawdzone produkty spełniające podstawowe wymagania co do stosowania ich na tablicach suchościeralnych.