Przekładki ( 49 )

Aktywne filtry:

AKCESORIA DO ARCHIWIZACJI

W archiwach biurowych od lat królują segregatory, które systematycznie wypełniane są dokumentami i zawierają niezliczone ilości danych. Segregator i skoroszyty oczywiście ułatwiają porządkowanie i organizację dokumentacji, ale istnieją dodatkowe akcesoria wspomagające segregację dokumentów. Mowa tu o wszelkiego rodzaju przekładkach do segregatora i to one w najlepszy możliwy sposób pomagają w precyzyjnym oznaczaniu miejsc, w których powinny znaleźć się odpowiednie archiwa. 

CO TO SĄ PRZEKŁADKI?

Przekładki do segregatorów to nic innego jak posiadające odpowiedni format i kształt kawałki grubego papieru, tektury bądź innego, twardszego niż papier materiału, którymi rozdziela się archiwizowane dokumenty. Mają one najczęściej dziurki z brzegu lub tez odpowiednią perforację, co umożliwia ich szybkie wpinanie do segregatorów czy skoroszytów pomiędzy wybrane grupy dokumentów. Korzystanie z tego rozwiązania to najszybszy i chyba najprostszy sposób na porządkowanie archiwów papierowych w biurze, urzędzie czy domu.  

RÓŻNE RODZAJE PRZEKŁADEK

Przekładki do segregatora A4 różnią się przede wszystkim formatem, co ma wpływ na ich sposób wkładania pomiędzy dokumenty. Najprostsze i najbardziej popularny format to 1/3 A4 i są to przekładki poziome w różnych kolorach. Przekładki o wysokości formatu a4 ale nieco szersze są już większe i najczęściej mają różne formy nadruku wspomagającego sortowanie. Mogą to być przekładki z różnego rodzaju indeksami czyli alfabetycznym, numerycznym lub dniami miesiąca albo po prostu oznaczone różnymi kolorami. Bardzo szeroki asortyment wzorów i typów w tej grupie mają przekładki Esselte i są to produkty wysokiej jakości o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ponadto przekładki papierowe  nie są przeważnie oznaczone więc wykorzystuje się je w większości jednorazowo, ale wykonane z innych tworzyw np. sztucznych, mogą być przekładkami nadającymi się do wielokrotnego oznaczania.

   SZEROKI WYBÓR PRZEKŁADEK

Jako sklep zaopatrujący swoich klientów w większość dostępnych na rynku artykułów biurowych oferujemy również szeroki wybór przekładek do segregatorów i produktów o podobnym zastosowaniu. Współpracujemy z dystrybutorem przekładek Esselte i dzięki temu mamy pełny asortyment tych produktów dostępny od ręki. Jeśli zamawiamy segregatory czy skoroszyty warto również pomyśleć o tym, czy przekładki nie będą tu odpowiednim dodatkiem, który ułatwi nam archiwizowanie dokumentów. Sklep biurtop.pl oferuje wygodną dostawę wielu przedmiotów w jednej paczce do 30 kg, co umożliwia łatwiejsze i bardziej oszczędne planowanie zakupów artykułów biurowych.