Tablice i bloki Flipchart ( 13 )

Aktywne filtry:

Tablice flipchart i bloki do flipchartu

Tablice typu flipchart to najpopularniejsza forma jeśli chodzi o tablice przeznaczone do użytku w trakcie firmowych szkoleń, prezentacji i konferencji. Są to tablice na tyle uniwersalne, że są w stanie spełniać wiele różnych funkcji przewidzianych dla urządzeń konferencyjnych. Są to tablice suchościeralne co powoduje, że ich biała powierzchnia nadaje się do wielokrotnego użytku. Stosując odpowiednie markery do tablic suchościeralnych oraz gąbki i magnesy do tablic możemy korzystać z powierzchni prezentacyjnej flipchartu ma różne sposoby, nie tylko zapisując bezpośrednio informacje na suchościeralnej powierzchni, ale również mocując tam kartki za pomocą magnesów, a nawet tworząc tabelki stosując specjalne taśmy do tablic.

Bloki do flipchartu

Dodatkowym uzupełnieniem każdej tablicy typu flipchart jest blok do flipchartu i warto mieć go pod ręką, jeśli korzystamy z tego rodzaju tablic częściej niż tylko od święta. Standardowy flipchart o wymiarach 70 na 100 cm ma specjalne uchwyt na górze, który służy do montowania bloku do flipchartu. Bloki występują najczęściej w formacie 60 na 90 cm w liczbie 20 arkuszy, więc to rozwiązanie pozwala stosowanie tradycyjnych kartek papieru i płynne przechodzenie miedzy tematami podczas prezentacji bez konieczności ciągłego zużywania powierzchni tablicy suchościeralnej

Mobilne tablice flipchart

Droższą opcją, ale za to wygodniejszą i pozwalającą na elastyczne wykorzystanie przestrzeni jest flipchart mobilnyTablica na kółkach pozwala na łatwe przemieszczanie zarówno między pomieszczeniami firmy a także obracanie jej w dowolną stronę w trakcie prezentacji czy konferencji. Dobrej jakości flipchart mobilny będący jednocześnie tablicą magnetyczną i tablicą suchościeralną jest optymalnym rozwiązaniem jeśli organizujemy regularnie wydarzenia takie jak konferencje, szkolenia czy prezentacje.

Niezbędne akcesoria do tablic

Mając już odpowiednią tablicę flipchart trzeba zwrócić uwagę na akcesoria, bez których sama tablica będzie praktycznie bezużyteczna. Warto zatem zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria takie jak markery do tablic suchościeralnych przeznaczone zarówno do metalowych jak i do szklanych powierzchni, gąbki do tablic oraz magnesy do tablic. Te produkty można znaleźć w oddzielnej kategorii sklepu biurtop.pl czyli akcesoria do tablic, oczywiście w konkurencyjnych cenach.

Sprawdzona oferta tablic flipchart

W naszej ofercie znajdą Państwo tablice flipchart i akcesoria do nich tylko sprawdzonych i uznanych marek takich jak NOBO, Office Products, Q-Connect czy EcoBoards. Dysponujemy ponad 25-cioletnim doświadczeniem jeśli chodzi o selekcję asortymentu artykułów biurowych, w tym tablic do prezentacji i akcesoriów do tablic.